Simple XML sitemap DiWoo (1.0.2) - en to ro translation catalogue (8 entries)

en: Yes
ro: Da

en: No
ro: Nu

en: The configuration options have been saved.
ro: Opțiunile de configurare au fost salvate.

en: Settings
ro: Setări

en: Add field
ro: Adaugă câmp

en: - Select -
ro: -Selectați-

en: Entity type
ro: Tip de entitate

en: Bundle
ro: Pachet
