Simple XML sitemap DiWoo (1.0.2) - en to sq translation catalogue (5 entries)

en: Yes
sq: Po

en: No
sq: Jo

en: The configuration options have been saved.
sq: Opsionet e konfigurimit u ruajtën.

en: Settings
sq: Rregullimet

en: Add field
sq: Shto fushë
