Simple XML sitemap DiWoo (1.0.3) - en to am translation catalogue (6 entries)

en: Yes
am: እሺ

en: No
am: እምቢ

en: The configuration options have been saved.
am: የውቅረቱ አማራጮች ተቀምጠዋል።

en: Settings
am: ቅንብሮች

en: Entity type
am: የአካሉ ዓይነት

en: Bundle
am: ቅርቅብ
