Simple XML sitemap DiWoo (1.0.3) - en to be translation catalogue (8 entries)

en: Yes
be: Так

en: No
be: Не

en: The configuration options have been saved.
be: Абраныя налады захованыя.

en: Settings
be: Налады

en: Add field
be: Дадаць поле

en: - Select -
be: - Выбраць -

en: Entity type
be: Тып сутнасці

en: Bundle
be: Набор
