Simple XML sitemap DiWoo (1.0.3) - en to bo translation catalogue (6 entries)

en: Yes
bo: ཡིན

en: No
bo: མིན

en: The configuration options have been saved.
bo: སྒྲིག་འགོད་ཀྱི་གདམ་ཚན་ཉར་ཚགས་བྱས་ཟིན།

en: Settings
bo: སྒྲིག་འགོད

en: Add field
bo: གནས་ཁོངས་ཁ་སྣོན

en: Entity type
bo: དངོས་གཞིའི་རིགས
