Simple XML sitemap DiWoo (1.0.3) - en to ca translation catalogue (7 entries)

en: Yes
ca: Sí

en: The configuration options have been saved.
ca: S'han desat les opcions de configuració.

en: Settings
ca: Paràmetres

en: Add field
ca: Afegeix camp

en: - Select -
ca: - Selecciona -

en: Entity type
ca: Tipus d'entitat

en: Bundle
ca: Embolcall
