Simple XML sitemap DiWoo (1.0.3) - en to el translation catalogue (9 entries)

en: Yes
el: Ναι

en: No
el: Όχι

en: The configuration options have been saved.
el: Οι επιλογές διευθέτησης αποθηκεύτηκαν.

en: Settings
el: Ρυθμίσεις

en: Add field
el: Προσθήκη πεδίου

en: - Select -
el: - Επιλέξτε -

en: Entity type
el: Τύπος οντότητας

en: Bundle
el: Ομάδα

en: Indexed
el: Ευρετηριοποιημένο
