Simple XML sitemap DiWoo (1.0.3) - en to es translation catalogue (8 entries)

en: Yes
es: Sí

en: The configuration options have been saved.
es: Se han guardado las opciones de configuración.

en: Settings
es: Configuración

en: Add field
es: Añadir un campo

en: - Select -
es: - Seleccionar -

en: Entity type
es: Tipo de entidad

en: Bundle
es: Paquete

en: Indexed
es: Indexado
