Simple XML sitemap DiWoo (1.0.3) - en to et translation catalogue (8 entries)

en: Yes
et: Jah

en: No
et: Ei

en: The configuration options have been saved.
et: Seadistusvalikud on salvestatud.

en: Settings
et: Seaded

en: Add field
et: Lisa väli

en: - Select -
et: - Vali -

en: Entity type
et: Olemi tüüp

en: Bundle
et: kogum
