Simple XML sitemap DiWoo (1.0.3) - en to eu translation catalogue (8 entries)

en: Yes
eu: Bai

en: No
eu: Ez

en: The configuration options have been saved.
eu: Konfigurazio aukerak gorde dira.

en: Settings
eu: Ezarpenak

en: Add field
eu: Gehitu eremua

en: - Select -
eu: - Aukeratu -

en: Entity type
eu: Entitate mota

en: Indexed
eu: Indexatua
