Simple XML sitemap DiWoo (1.0.3) - en to gl translation catalogue (8 entries)

en: Yes
gl: Si

en: No
gl: Non

en: The configuration options have been saved.
gl: Gardáronse as opcións de configuración.

en: Settings
gl: Axustes

en: Add field
gl: Engadir campo

en: - Select -
gl: - Seleccione -

en: Entity type
gl: Tipo de entidade

en: Bundle
gl: Paquete
