Simple XML sitemap DiWoo (1.0.3) - en to hu translation catalogue (10 entries)

en: Yes
hu: Igen

en: No
hu: Nem

en: The configuration options have been saved.
hu: A beállítások mentése megtörtént.

en: Settings
hu: Beállítások

en: Add field
hu: Mező hozzáadása

en: - Select -
hu: - Választás -

en: Entity type
hu: Entitástípus

en: Bundle
hu: Mezőköteg

en: Indexed
hu: Indexelve

en: File field
hu: Fájlmező
