Simple XML sitemap DiWoo (1.0.3) - en to sv translation catalogue (9 entries)

en: Yes
sv: Ja

en: No
sv: Nej

en: The configuration options have been saved.
sv: Inställningarna har sparats.

en: Settings
sv: Inställningar

en: Add field
sv: Lägg till fält

en: - Select -
sv: - Välj -

en: Entity type
sv: Objektstyp

en: Bundle
sv: Hopsamling

en: SEO
sv: Sökmotoroptimering
