Simple XML sitemap DiWoo (1.0.3) - en to ta translation catalogue (7 entries)

en: Yes
ta: ஆம்

en: No
ta: இல்லை

en: The configuration options have been saved.
ta: அமைவாக்கத் தெரிவுகள் சேமிக்கப்பட்டன

en: Settings
ta: அமைவுகள்

en: Add field
ta: புலம் சேர்

en: - Select -
ta: - தேர்ந்தெடு -

en: Bundle
ta: பொதி
