Simple XML sitemap DiWoo (1.0.4) - en to cy translation catalogue (5 entries)

en: Yes
cy: Ie

en: No
cy: Na

en: The configuration options have been saved.
cy: Mae dewisadau ffurfweddu wedi ei gadw.

en: Settings
cy: Gosodiadau

en: Add field
cy: Ychwanegu maes
