Simple XML sitemap DiWoo (1.0.4) - en to da translation catalogue (8 entries)

en: Yes
da: Ja

en: No
da: Nej

en: The configuration options have been saved.
da: Indstillingerne er blevet gemt.

en: Settings
da: Indstillinger

en: Add field
da: Tilføj felt

en: - Select -
da: - Vælg -

en: Entity type
da: Entity-type

en: Indexed
da: Indekserede
