Simple XML sitemap DiWoo (1.0.4) - en to eo translation catalogue (7 entries)

en: Yes
eo: Jes

en: No
eo: Ne

en: The configuration options have been saved.
eo: Agordaj opcioj estas konservitaj.

en: Settings
eo: Agordoj

en: Add field
eo: Aldonu kampon

en: Entity type
eo: Speco de ento

en: Bundle
eo: Fasko
