Simple XML sitemap DiWoo (1.0.4) - en to lt translation catalogue (8 entries)

en: Yes
lt: Taip

en: No
lt: Ne

en: The configuration options have been saved.
lt: Nustatymai išsaugoti.

en: Settings
lt: Nustatymai

en: Add field
lt: Pridėti laukelį

en: - Select -
lt: - Pasirinkite -

en: Entity type
lt: Entity tipas

en: Bundle
lt: Paketas
