Simple XML sitemap DiWoo (1.0.4) - en to oc translation catalogue (9 entries)

en: Yes
oc: Òc

en: No
oc: Non

en: The configuration options have been saved.
oc: Las opcions de configuracion son estadas enregistradas.

en: Settings
oc: Paramètres

en: Add field
oc: Apondre un camp

en: - Select -
oc: - Seleccionar -

en: Entity type
oc: Tipe d'entitat

en: Bundle
oc: Paquet

en: Indexed
oc: Indexé
