Simple XML sitemap DiWoo (1.0.4) - en to pl translation catalogue (10 entries)

en: Yes
pl: Tak

en: No
pl: Nie

en: The configuration options have been saved.
pl: Konfiguracja została zapisana.

en: Settings
pl: Ustawienia

en: Add field
pl: Dodaj pole

en: - Select -
pl: - Wybierz -

en: Entity type
pl: Typ encji

en: Bundle
pl: Zestaw

en: Indexed
pl: Zindeksowany

en: File field
pl: Pole pliku
