Simple XML sitemap DiWoo (1.0.4) - en to fa translation catalogue (8 entries)

en: Yes
fa: بله

en: No
fa: خیر

en: The configuration options have been saved.
fa: تنظیمات ذخیره شدند.

en: Settings
fa: تنظیمات

en: Add field
fa: افزودن میدان

en: - Select -
fa: - انتخاب -

en: Entity type
fa: نوع عنصر

en: Bundle
fa: بسته
