Simple XML sitemap DiWoo (1.0.4) - en to sl translation catalogue (5 entries)

en: Yes
sl: Da

en: No
sl: Ne

en: The configuration options have been saved.
sl: Konfiguracijske možnosti so bile shranjene.

en: Settings
sl: Nastavitve

en: Add field
sl: dodaj polje
