Simple XML sitemap DiWoo (1.0.4) - en to th translation catalogue (7 entries)

en: Yes
th: ใช่

en: No
th: ไม่

en: The configuration options have been saved.
th: บันทึกการตั้งค่าแล้ว

en: Settings
th: ตั้งค่า

en: Add field
th: เพิ่มช่องรับข้อมูล

en: - Select -
th: - เลือกรายการ -

en: Bundle
th: กลุ่ม
