Simple XML sitemap DiWoo (1.0.4) - en to uk translation catalogue (10 entries)

en: Yes
uk: Так

en: No
uk: Ні

en: The configuration options have been saved.
uk: Параметри конфігурації були успішно збережені.

en: Settings
uk: Налаштування

en: Add field
uk: Додати поле

en: - Select -
uk: - Виберіть -

en: Entity type
uk: Тип сутності

en: Bundle
uk: Пакет

en: SEO
uk: Оптимізація для пошукових систем

en: Indexed
uk: Проіндексовано
