Simple XML sitemap DiWoo (1.0.5) - en to ar translation catalogue (8 entries)

en: Yes
ar: نعم

en: No
ar: لا

en: The configuration options have been saved.
ar: تم حفظ خيارات الضبط.

en: Settings
ar: الإعدادات

en: Add field
ar: أضف خانة

en: - Select -
ar: - اختر -

en: Entity type
ar: نوع الكيان

en: Bundle
ar: الحزمة
