Simple XML sitemap DiWoo (1.0.5) - en to cs translation catalogue (8 entries)

en: Yes
cs: Ano

en: No
cs: Ne

en: The configuration options have been saved.
cs: Nastavení bylo uloženo.

en: Settings
cs: Nastavení

en: Add field
cs: Přidat pole

en: - Select -
cs: - Vyberte -

en: Entity type
cs: Typ entity

en: Indexed
cs: Indexováno
