Simple XML sitemap DiWoo (1.0.5) - en to fi translation catalogue (9 entries)

en: Yes
fi: Kyllä

en: No
fi: Ei

en: The configuration options have been saved.
fi: Asetusten muutokset tallennettu.

en: Settings
fi: Asetukset

en: Add field
fi: Lisää kenttä

en: - Select -
fi: - Valitse -

en: Entity type
fi: Entiteetin tyyppi

en: Bundle
fi: Paketti

en: Indexed
fi: Indeksoitu
