Simple XML sitemap DiWoo (1.0.5) - en to he translation catalogue (8 entries)

en: Yes
he: כן

en: No
he: לא

en: The configuration options have been saved.
he: ההגדרות נשמרו.

en: Settings
he: הגדרות

en: Add field
he: הוספת שדה

en: - Select -
he: - בחירה -

en: Entity type
he: סוג ישות

en: Bundle
he: חבילה
