Simple XML sitemap DiWoo (1.0.5) - en to hr translation catalogue (7 entries)

en: Yes
hr: Da

en: No
hr: Ne

en: The configuration options have been saved.
hr: Postavke spremljene.

en: Settings
hr: Postavke

en: Add field
hr: Dodaj polje

en: - Select -
hr: - Odaberi -

en: Entity type
hr: Vrsta entiteta
