Simple XML sitemap DiWoo (1.0.5) - en to is translation catalogue (6 entries)

en: Yes
is: Já

en: No
is: Nei

en: The configuration options have been saved.
is: Stillingarnar hafa verið vistaðar.

en: Settings
is: Stillingar

en: Add field
is: Bæta við svæði

en: - Select -
is: - Velja -
