Simple XML sitemap DiWoo (1.0.5) - en to it translation catalogue (7 entries)

en: Yes
it: Sì

en: The configuration options have been saved.
it: Le opzioni di configurazione sono state salvate.

en: Settings
it: Impostazioni

en: Add field
it: Aggiungi campo

en: - Select -
it: - Scegliere -

en: Entity type
it: Tipo di entità

en: Indexed
it: Indicizzato
