Simple XML sitemap DiWoo (1.0.5) - en to jv translation catalogue (6 entries)

en: Yes
jv: Ya

en: No
jv: Ora

en: The configuration options have been saved.
jv: Opsi konfigurasi uwis disimpen.

en: Settings
jv: Sétingan

en: Add field
jv: Tambah field

en: - Select -
jv: - Pilih -
