Simple XML sitemap DiWoo (1.0.5) - en to kk translation catalogue (5 entries)

en: Yes
kk: Йә

en: No
kk: Жоқ

en: The configuration options have been saved.
kk: Конфигурация сақталды

en: Settings
kk: Теңшелімдер

en: Add field
kk: Өрісті қосу
