Simple XML sitemap DiWoo (1.0.5) - en to km translation catalogue (6 entries)

en: Yes
km: បាទ/ចាស

en: No
km: ទេ

en: The configuration options have been saved.
km: បាន​រក្សាទុក​ជម្រើស​ការ​កំណត់រចនាសម្ព័ន្ធ ។

en: Settings
km: ការ​កំណត់

en: Add field
km: បន្ថែម​វាល

en: - Select -
km: - ជ្រើស -
