Simple XML sitemap DiWoo (1.0.5) - en to mr translation catalogue (6 entries)

en: Yes
mr: हो

en: No
mr: नाही.

en: The configuration options have been saved.
mr: संरचना पर्याय संरक्षीत केले

en: Settings
mr: संरचना

en: Entity type
mr: एंटिटीचा प्रकार

en: Bundle
mr: बंडल
