Simple XML sitemap DiWoo (1.0.5) - en to nl translation catalogue (10 entries)

en: Yes
nl: Ja

en: No
nl: Nee

en: The configuration options have been saved.
nl: De instellingen zijn opgeslagen.

en: Settings
nl: Instellingen

en: Add field
nl: Veld toevoegen

en: - Select -
nl: - Selecteren -

en: Entity type
nl: Entiteitstype

en: Bundle
nl: Bundel

en: Indexed
nl: Geïndexeerd

en: File field
nl: Bestandsveld
