Simple XML sitemap DiWoo (1.0.5) - en to pt translation catalogue (9 entries)

en: Yes
pt: Sim

en: No
pt: Não

en: The configuration options have been saved.
pt: As configurações foram salvas.

en: Settings
pt: Configurações

en: Add field
pt: Adicionar campo

en: - Select -
pt: - Selecione -

en: Entity type
pt: Tipo de entidade

en: Bundle
pt: Pacote

en: Indexed
pt: Indexado
