Simple XML sitemap DiWoo (1.0.5) - en to tr translation catalogue (9 entries)

en: Yes
tr: Evet

en: No
tr: Hayır

en: The configuration options have been saved.
tr: Yapılandırma seçenekleri kaydedildi.

en: Settings
tr: Ayarlar

en: Add field
tr: Alan ekle

en: - Select -
tr: - Seçin -

en: Entity type
tr: Varlık tipi

en: Bundle
tr: Paket (bundle)

en: Indexed
tr: Dizinlenmiş
