Simple XML sitemap DiWoo (1.0.5) - en to ur translation catalogue (6 entries)

en: Yes
ur: ہاں

en: No
ur: نہیں

en: The configuration options have been saved.
ur: کنفگریشن کے انتخابت محفوظ کرلیے گۓ ھیں۔

en: Settings
ur: ترتیبات

en: Entity type
ur: Entity کی قسم

en: Bundle
ur: بنڈل
