Simple XML sitemap DiWoo (1.0.5) - en to vi translation catalogue (7 entries)

en: Yes
vi: Có

en: No
vi: Không

en: The configuration options have been saved.
vi: Các tùy chọn cấu hình đã được lưu lại.

en: Settings
vi: Thiết lập

en: Add field
vi: Thêm trường

en: - Select -
vi: - Chọn -

en: Indexed
vi: Đánh chỉ mục
