Simple XML sitemap Page Manager (1.0.0-beta2) - en to ar translation catalogue (6 entries)

en: Pages
ar: الصفحات

en: Operations
ar: عمليات

en: Priority
ar: الأولوية

en: Edit
ar: تحرير

en: Display
ar: العرض

en: Variants
ar: المتغيرات
