Simple XML sitemap Page Manager (1.0.0-beta2) - en to de translation catalogue (8 entries)

en: Pages
de: Seiten

en: Operations
de: Aktionen

en: Priority
de: Priorität

en: Edit
de: Bearbeiten

en: Display
de: Anzeige

en: Variants
de: Varianten

en: Change frequency
de: Änderungsfrequenz

en: The frequency with which this display changes. Search engine bots may take this as an indication of how often to index it.
de: Die Häufigkeit, mit der sich diese Anzeige ändert. Suchmaschinen-Bots können dies als Hinweis darauf nehmen, wie oft sie indiziert werden sollen.
