Simple XML sitemap Page Manager (1.0.0-beta2) - en to eu translation catalogue (7 entries)

en: Pages
eu: Orriak

en: Operations
eu: Eragiketak

en: Priority
eu: Lehentasuna

en: Edit
eu: Editatu

en: Display
eu: Bistaratu

en: Variants
eu: Aldaerak

en: Change frequency
eu: Aldatu frekuentzia
