Simple XML sitemap Page Manager (1.0.0-beta2) - en to id translation catalogue (5 entries)

en: Pages
id: Halaman-halaman

en: Operations
id: Operasi

en: Priority
id: Prioritas

en: Display
id: Tampilan

en: Change frequency
id: Ubah frekuensi
