Simple XML sitemap Page Manager (1.0.0-beta2) - en to mr translation catalogue (5 entries)

en: Pages
mr: पाने

en: Operations
mr: कृती

en: Priority
mr: अग्रक्रम

en: Edit
mr: संपादन

en: Display
mr: दाखवा
