Simple XML sitemap Page Manager (1.0.0-beta2) - en to pt translation catalogue (7 entries)

en: Pages
pt: Páginas

en: Operations
pt: Operações

en: Priority
pt: Prioridade

en: Edit
pt: Editar

en: Display
pt: Mostrar

en: Variants
pt: Variações

en: Change frequency
pt: Alterar a frequência
