Simple XML sitemap Page Manager (1.0.0-beta2) - en to ca translation catalogue (5 entries)

en: Pages
ca: Pàgines

en: Operations
ca: Operacions

en: Priority
ca: Prioritat

en: Edit
ca: Edita

en: Display
ca: Visualització
