Simple XML sitemap Page Manager (1.0.0-beta2) - en to hu translation catalogue (7 entries)

en: Pages
hu: Oldalak

en: Operations
hu: Műveletek

en: Priority
hu: Fontosság

en: Edit
hu: Szerkesztés

en: Display
hu: Megjelenítés

en: Variants
hu: Variánsok

en: Change frequency
hu: Gyakoriság megváltoztatása
