Simple XML sitemap Page Manager (1.0.0-beta2) - en to ro translation catalogue (5 entries)

en: Pages
ro: Pagini

en: Operations
ro: Operațiuni

en: Priority
ro: Prioritate

en: Edit
ro: Editați

en: Display
ro: Afișaj
