Simple XML sitemap Page Manager (2.0.0-beta1) - en to cs translation catalogue (7 entries)

en: Pages
cs: Stránky

en: Operations
cs: Operace

en: Priority
cs: Priorita

en: Edit
cs: Upravit

en: Display
cs: Zobrazit

en: Variants
cs: Varianty

en: Change frequency
cs: Četnost změn
